środa, 6 czerwca 2012

CHI - nr CL079 "Takes Two to Tango"


CHI - nr CL079 "Takes Two to Tango", to drugi lakier firmy CHI, który niedawno wygrałam w konkursie organizowanym przez blog kosmeto-look oraz stronę www.pachnidla.pl

Lakier jest jasnopomarańczowy z wykończeniem perłowym i kojarzy mi się z pastą makrelową/łososiową.


Cóż mogę więcej o nim napisać?
W konsystencji, trwałości i kryciu jest identyczny jak wcześniej opisywany lakier CHI - Hypnotized nr CL078, czyli beznadziejny i nie wart swojej wysokiej ceny.


Podsumowując, bardzo się cieszę, że wygrałam w konkursie, jako, że prócz biletów do kina, nigdy nie udało mi się nic wygrać, poza tym miałam okazję przetestować lakiery, na które zapewne sama nigdy bym się nie zdecydowała ze względu na wysoką cenę.
Szkoda tylko, że lakiery okazały się tak słabej jakości, bo można by było z nich cuda tworzyć.

Aktualnie bardzo intensywnie rozmyślam nad kupnem odżywki-bazy pod lakiery Nail Tek, może od razu wzmocni mi paznokcie, bo od częstego malowaniu zaczęły mi się mocno rozdwajać, a Eveline 8w1 nie radzi sobie z tym.
Oraz wysuszaczo-utwardzacza Seche Vite, pomimo, że mam co do niego spore obiekcje (naczytałam się, że jest bardzo szkodliwy).
Może wtedy lakiery będą mi się dłużej trzymać, bo aktualnie nawet nie ma sensu robić jakiś fikuśnych zdobień, bo po kilku godzinach (w najlepszym wypadku po dobie), wszystkie lakiery zaczynają odpryskiwać :(


Pojemność: 15ml
Cena: 20-30zł (o dziwo kupując w dolarach wychodzi ponad 10zł taniej)
Wyprodukowane w: USA
Dostępność: strony internetowe

2 komentarze:

  1. Szkoda , że ten też taki słabiutki jednak kolorek śliczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tak w typie pinczera min. :)

    OdpowiedzUsuń